Dátum a čas

Dnes je sobota, 21.10.2017, 19:50:53

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 183
TÝŽDEŇ: 1278
CELKOM: 97220

Aktuálne počasie

dnes, sobota 21. 10. 2017
11 °C 0 °C
nedeľa 22. 10. 10/-4 °C
pondelok 23. 10. 6/6 °C
utorok 24. 10. 9/4 °C

Mobilná verzia

K dispozíciii je mobilná verzia stránok

mobilná verzia

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Späť

Kandidáti do orgánov Košického samosprávneho kraja v roku 2017

Volebný obvod č. 10

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

do Zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja

Meno, priezvisko,2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)        

  1. Adnan Akram, 48, riaditeľ jazykovej školy, Spišská Nová Ves, nezávislý kandidát
  2. Pavol Bečarik, Ing., 58, prednosta, Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana
  3. Janka Brziaková, Ing. Bc., 61, riaditeľka ÚPSVaR, Spišská Nová Ves, SMER - sociálna demokracia
  4. Dávid Demečko, PaedDr., PhD., 35, vysokoškolský pedagóg, tréner, Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana
  5. Maroš Divok, Ing., PhD., 43, riaditeľ, Spišská Nová Ves, nezávislý kandidát
  6. Martin Dominik, Ing., 26, konateľ, Smižany, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
  7. Radovan Ďorko, 46, obchodný manažér, Krompachy, Šport do Košíc a na Východ
  8. Vladimíra Dunková, Mgr., 32, sociálna pracovníčka, Žehra, Šport do Košíc a na Východ
  9. Matej Džubák, 34, stolár, Spišské Tomášovce, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
  10. Rastislav Eliáš, 42, odborný predajca, Spišská Nová Ves, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
  11. Iveta Fulková, MUDr., 47, lekárka, Spišská Nová Ves, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA
  12. Lea Grečková, Mgr., 57, zástupkyňa primátora, Spišská Nová Ves, SMER - sociálna demokracia
  13. Marián Hojstrič, MUDr., 45, lekár, chirurg, Krompachy, nezávislý kandidát
  14. Beáta Janovcová, Ing., 45, ekonómka, Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana
  15. Rastislav Javorský, Mgr., 45, obchodný riaditeľ, Spišská Nová Ves, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA
  16. Ondrej Kapusta, RNDr., 27, doktorand, Jamník, nezávislý kandidát
  17. Martin Kaščák, 28, inšpektor kvality, Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana
  18. Jozef Kladný, 53, SZČO, Smižany, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
  19. Róbert Kočiš, PhDr., 48, vedúci strediska SSÚD, Spišská Nová Ves, nezávislý kandidát
  20. Michal Komara, JUDr., PhD., 63, náčelník Mestskej polície, Spišská Nová Ves, SMER - sociálna demokracia
  21. Lívia Kozlová, Ing., 41, ekonómka, Krompachy, Šport do Košíc a na Východ
  22. Kvetoslava Kucharovičová, Ing., 62, štátna zamestnankyňa, Spišská Nová Ves, MOST - HÍD
  23. Stanislav Lorko, 45, elektrotechnik, Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana
  24. Rastislav Neuvirth, 38, zástupca starostu, Rudňany, Šport do Košíc a na Východ
  25. Zuzana Páleníková, Mgr., 37, SZČO - manažérka reštaurácie, Spišská Nová Ves, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA
  26. Ondrej Pavlanský, 49, prevádzkový dispečer, Spišská Nová Ves, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA
  27. Alena Pekarčíková, MUDr., 45, lekárka, Spišská Nová Ves, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA
  28. Miroslav Pomajdík, Mgr., 30, nezamestnaný, Arnutovce, VZDOR - strana práce
  29. Peter Potenga, Mgr., 35, SZČO, Spišská Nová Ves, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA
  30. Valter Retter, 43, konateľ, Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana
  31. Iveta Rušinová, Ing., 58, primátorka, Krompachy, SMER - sociálna demokracia
  32. Silvia Sarnovská, 46, SZČO, Spišská Nová Ves, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
  33. Jana Skokanová, PaedDr., 52, starostka obce, Hrabušice, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA
  34. Milan Smižanský, PhDr., 39, vrcholový manažér podnikateľ, Odorín, ŠANCA
  35. Ivana Sýkorová, 29, zástupkyňa vedúceho, Spišská Nová Ves, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
  36. Ľuboš Šuca, 35, SZČO, Spišská Nová Ves, SME RODINA - Boris Kollár
  37. Ján Volný, PhDr., PhD., 64, primátor, Spišská Nová Ves, SMER - sociálna demokracia
  38. Stanislav Vospálek, PhDr., MBA, 43, štátny zamestnanec. Spišská Nová Ves, MOST - HÍD
  39. Peter Zelený, MUDr., 39, lekár, Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana

 

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

pre voľby Predsedu Košického samosprávneho kraja

Meno, priezvisko, 2) titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, názov politickej strany 3)

  1. Róbert Bačinský, 51, súkromný podnikateľ, Košice - Juh, nezávislý kandidát
  2. Jozef Bobík, Ing., 65, technik, Michalovce, nezávislý kandidát
  3. Rudolf Botka, Ing., 66, ekonóm, Trebišov, NOVÝ PARLAMENT
  4. Jozef Červeňák, PhDr., 55, riaditeľ ARMO SR, Roštár, Rómska iniciatíva Slovenska
  5. Jaroslav Džunko, RNDr. Ing., 66, vynálezca, Košice - Juh, nezávislý kandidát
  6. Karol Pataky, Ing., 40, primátor, Kráľovský Chlmec, MOST - HÍD. SKOK - Európski liberálni demokrati
  7. Oliver Petrík, Ing., 55, predseda - občianske združenie Inštitút sociálno - ekonomických otázok, Michalovce, JEDNOTA - ľavicová strana Slovenska
  8. Richard Raši, MUDr., PhD., MPH, 46, primátor, Košice - Barca, SMER - sociálna demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Strana zelených Slovenska, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
  9. Lukáš Sisák, 31, živnostník, Košice - Juh, Komunistická strana Slovenska
  10. Vladislav Stanko, Ing., MBA, 43, podnikateľ, Košice - Dargovských hrdinov, nezávislý kandidát
  11. Ján Struk, 59, riaditeľ spoločnosti, Košice - Staré Mesto, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
  12. Štefan Surmánek, PhDr., CSc., 64, SZČO, Košice - Sever, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
  13. Adam Šepetka, Ing., 37, riaditeľ, Košice - Sever, Nezávislosť a Jednota  - odvolaný z kandidatúry strany
  14. Jarmila Tkáčová, JUDr. Ing., 56, ekonómka, Košice - Nad jazerom, Slovenská národná strana
  15. Rastislav Trnka, Ing., 33, projektový manažér, Košice - Staré Mesto, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA, ŠANCA

Zoznam kandidátov na stiahnutie tu

Volebný obvod č. 10 SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Por.č.

Názov obce

Počet okrskov

1

Arnutovce

1

2

Betlanovce

1

3

Bystrany

1

4

Danišovce

1

5

Harichovce

2

6

Hincovce

1

7

Hnilčík

2

8

Hnilec

1

9

Hrabušice

2

10

Chrasť nad Hornádom

1

11

Iliašovce

1

12

Jamník

1

13

Kaľava

1

14

Krompachy

6

15

Letanovce

1

16

Lieskovany

1

17

Margecany

2

18

Markušovce

3

19

Matejovce nad Hornádom

1

20

Mlynky

1

21

Odorín

1

22

Olcnava

1

23

Oľšavka

1

24

Poráč

1

25

Rudňany

2

26

Slatvina

1

27

Slovinky

2

28

Smižany

6

29

Spišská Nová Ves

29

30

Spišské Tomášovce

1

31

Spišské Vlachy

3

32

Spišský Hrušov

1

33

Teplička

1

34

Vítkovce

1

35

Vojkovce

1

36

Žehra

1

Počet okrskov spolu

85

 

 

 

Vyvesené: 25. 9. 2017

Dátum zvesenia: 5. 11. 2017

Zodpovedá: Správca Webu

Späť